Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: autonomiczność prawa

 

autonomiczność prawa 1 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2009.06.29 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB2/415-245/09-4/MK
     ∟Czy zgodnie z art. 30 ust. 1 pkt 5a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych tytuły określone w art. 13 pkt 8 ww. ustawy (wypłaty dla tej samej osoby nie będącej pracownikiem płatnika z tytułu zawartej umowy zlecenia i wypłaty z tytułu zawartej umowy o dzieło) traktuje się łącznie w danym miesiącu do objętej zryczałtowanym podatkiem kwoty do 200 zł i czy wypłaty dokonywane na podstawie umowy z przeniesieniem autorskich praw majątkowych, o których mowa w art. 18 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych o wartości do 200 zł osobie, która nie jest pracownikiem płatnika - podlegają przepisom o zryczałtowanym podatku dochodowym od osób fizycznych, o którym mowa w art. 30 ust. 1 pkt 5a ww. ustawy?

1

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj