Skorowidz tematyczny interpretacji
podatkowych

 

Ustawa o grach hazardowych → Przepisy przejściowe i dostosowujące 3 / 442400  │  wszystkie tematy

1

2013.03.12 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPP4/443-565/12/PK
     ∟ moment powstania obowiązku podatkowego w zakresie gier na automatach o niskich wygranych w przypadku kradzieży automatu

2013.03.12 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPP4/443-21/13/PK
     ∟ moment powstania obowiązku podatkowego w zakresie gier na automatach o niskich wygranych w przypadku uruchomienia automatu w miesiącu następującym po miesiącu w którym uzyskano zgodę na jego uruchomienie

2010.09.24 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPP2/443-476/10-4/IG
     ∟ 1. Czy datą uruchomienia automatu jest data faktycznego włączenia automatu do eksploatacji potwierdzona wpisem w księdze kontroli eksploatacji automatu, czy też data wykazana w poz. 40 zgłoszenia przemieszczenia automatu (GL-2)?2. W którym dniu powstaje obowiązek podatku od gier dla automatów o niskich wygranych, tj. w dacie faktycznego włączenia automatu do eksploatacji, potwierdzonego wpisem do księgi kontroli eksploatacji automatu, czy też w dacie wskazanej w poz. 40 zgłoszenia przemieszczenia automatu (GL-2)?

1Ok. 95% interpretacji zawartych w bazie epodatnik.pl zostało przyporządkowanych do wyżej wymienionych kategorii tematycznych.

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj