Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: adresat decyzji

 

adresat decyzji 2 / 442400  │  a   b   c   d   e   f   g   h   i   j   k   l   m   n   o   p   q   r   s   t   u   v   w   z  

1

2013.05.24 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPBII/2/415-262/13/MM
     ∟Prawo do ubiegania się o zwrot części wydatków poniesionych w związku z budową budynku, w przypadku gdy osoba ubiegająca się o zwrot nie posiada pozwolenia na budowę wydanego na swoje imię i nazwisko.

2011.10.28 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPBII/2/415-879/11/AK
     ∟Czy wnioskodawczyni przysługuje prawo do ubiegania się o zwrot części wydatków poniesionych w związku z budowę budynku w przypadku, kiedy posiada pozwolenie na budowę, ale wydane na imię i nazwisko ojca a więc sama nie jest stroną pozwolenia na budowę.

1

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj