Skorowidz hasłowy interpretacji
Hasło: powstanie przychodu
powstanie przychodu 2349 / 481753 │ a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w z
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
2014.05.30 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB2/415-209/14-4/TR
∟Podatek dochodowy od osób fizycznych w zakresie skutków podatkowych uczestnictwa w programie motywacyjnym
2014.05.28 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-290/14-2/PK1
∟Jaki będzie koszt uzyskania przychodu w przypadku sprzedaży udziałów w CypCo przez SPV ?
Czy po stronie SPV w przypadku umorzenia udziałów w CypCo przez SPV powstanie przychód?
W jakim momencie należy ustalić powstanie przychodu po stronie SPV w przypadku umorzenia udziałów w CypCo przez SPV?
2014.05.28 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-99/14-4/EK
∟Czy w opisanej sytuacji powstanie przychód podatkowy z tytułu otrzymanych odsetek od udzielonych pożyczek, prowizji, odsetek od lokat i odsetek zgromadzonych na rachunkach bankowych obu projektów (wraz z ewentualnymi innymi wpływami uzyskanymi od pożyczkobiorców)?
2014.05.26 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB4/423-125/14-2/ŁM
∟Czy nieodpłatne zbycie przez jednego ze wspólników Udziałów na rzecz Wnioskodawcy w celu ich dobrowolnego umorzenia będzie skutkowało po stronie Wnioskodawcy powstaniem przychodu (dochodu) do opodatkowania podatkiem CIT?
2014.05.26 - Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy - ITPB3/423-99/14/MK
∟Czy planowane nieodpłatne przekazanie prawa wieczystego użytkowania gruntu przez Spółkę na rzecz jednostki samorządu terytorialnego - Gminy będącej udziałowcem Spółki - w trybie art. 902¹ i 902² Kodeksu cywilnego będzie skutkować powstaniem przychodu podatkowego dla Spółki na mocy art. 12 ust. 1 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych?
2014.05.23 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-202/14-3/MS1
∟Czy przekształcenie Wnioskodawcy w Spółkę Osobową będzie skutkowało powstaniem przychodu podatkowego po stronie samego Wnioskodawcy?
Czy na Wnioskodawcy jako Spółce Osobowej powstałej w wyniku przekształcenia będą ciążyły obowiązki płatnika tylko w zakresie niepodzielonych zysków Wnioskodawcy istniejących na dzień przekształcenia, o których mowa w art. 10 ust. 1 pkt 8 UPDOP?
Czy Wnioskodawca, jako Spółka Osobowa powstała w wyniku przekształcenia i działająca w charakterze płatnika, powinien zastosować zwolnienie z podatku dochodowego od osób prawnych w sytuacji gdy podatnikiem w odniesieniu do przychodu (dochodu) z tytułu niepodzielonych zysków Wnioskodawcy istniejących w dniu przekształcenia w Spółkę Osobową będzie (i) spółka spełniająca warunki określone w art. 22 ust. 4-4a UPDOP, będąca udziałowcem Wnioskodawcy na dzień przekształcenia, albo (ii) Fundusz Inwestycyjny jako wspólnik Spółki Transparentnej będącej udziałowcem Wnioskodawcy na dzień przekształcenia?
2014.05.23 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-201/14-3/MS1
∟Czy przekształcenie Wnioskodawcy w Spółkę Osobową będzie skutkowało powstaniem przychodu podatkowego po stronie samego Wnioskodawcy?
Czy na Wnioskodawcy jako Spółce Osobowej powstałej w wyniku przekształcenia będą ciążyły obowiązki płatnika tylko w zakresie niepodzielonych zysków Wnioskodawcy istniejących na dzień przekształcenia, o których mowa w art. 10 ust. 1 pkt 8 UPDOP?
Czy Wnioskodawca, jako Spółka Osobowa powstała w wyniku przekształcenia działająca w charakterze płatnika, powinien zastosować zwolnienie z podatku dochodowego od osób prawnych w sytuacji gdy podatnikiem w odniesieniu do przychodu (dochodu) z tytułu niepodzielonych zysków Wnioskodawcy istniejących w dniu przekształcenia w Spółkę Osobową będzie (i) spółka spełniająca warunki określone w art. 22 ust. 4 - 4a UPDOP, będąca udziałowcem Wnioskodawcy na dzień przekształcenia, albo (ii) Fundusz Inwestycyjny jako wspólnik Zagranicznej Spółki Transparentnej będącej wspólnikiem Spółki Transparentnej, która z kolei będzie udziałowcem Wnioskodawcy na dzień przekształcenia?
2014.05.21 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-184/14-2/AG
∟1. Czy zawarcie transakcji opisanej w Wariancie I polegającej na zapłacie części Ceny sprzedaży Nieruchomości I poprzez przejęcie Długu 1 Spółki komandytowej oraz odsetek naliczonych do dnia jego przejęcia spowoduje nie powstanie jakiegokolwiek przychodu podatkowego po stronie Wnioskodawcy?
2. Czy zawarcie transakcji opisanej w Wariancie II polegającej na zapłacie części Ceny sprzedaży Nieruchomości 2 poprzez przejęcie Długu 2 Spółki komandytowej oraz odsetek naliczonych do dnia jego przejęcia spowoduje nie powstanie jakiegokolwiek przychodu podatkowego po stronie Wnioskodawcy?
3. Czy wskutek zawarcia transakcji opisanej w Wariancie III, a w konsekwencji przejęcia przez Wnioskodawcę Długu 3 Spółki komandytowej za wynagrodzeniem odpowiadającym wartości Długu 3 oraz odsetek naliczonych do dnia jego przejęcia, nie powstanie po stronie Wnioskodawcy jakikolwiek przychód podatkowy?
4. Czy wskutek zawarcia transakcji opisanej w Wariancie I Cena sprzedaży Nieruchomości 1 wynikająca z umowy sprzedaży i obejmująca również jej część uregulowaną poprzez przejęcie Długu I Spółki komandytowej oraz odsetek naliczonych do dnia jego przejęcia będzie stanowić koszt uzyskania przychodu Wnioskodawcy w przypadku uzyskania przychodu z odpłatnego zbycia Nieruchomości 1 z uwzględnieniem jej pomniejszenia o sumę odpisów amortyzacyjnych które zostaną ewentualnie dokonane od środków trwałych lub wartości niematerialnych i prawnych wchodzących w skład Nieruchomości 1?
5. Czy wskutek zawarcia transakcji opisanej w Wariancie Ił Cena sprzedaży Nieruchomości 2 wynikająca z urnowy sprzedaży i obejmująca również jej część uregulowaną poprzez przejęcie Długu 2 Spółki komandytowej oraz odsetek naliczonych do dnia jego przejęcia będzie stanowić koszt uzyskania przychodu Wnioskodawcy w przypadku uzyskania przychodu z odpłatnego zbycia Nieruchomości 2, z uwzględnieniem jej pomniejszenia o sumę odpisów amortyzacyjnych które zostaną ewentualnie dokonane od środków trwałych lub wartości niematerialnych i prawnych wchodzących w skład Nieruchomości 2?
6. Czy wskutek zawarcia transakcji opisanej w Wariancie III, Cena sprzedaży Nieruchomości 3 wynikająca z umowy sprzedaży i obejmująca również jej część uregulowaną poprzez potrącenie wzajemnych wierzytelności pomiędzy Spółką komandytową a Nabywcą, będzie stanowić koszt uzyskania przychodu Wnioskodawcy w przypadku uzyskania przychodu z odpłatnego zbycia Nieruchomości 3, z uwzględnieniem jej pomniejszenia o sumę odpisów amortyzacyjnych, które zostaną ewentualnie dokonane od środków trwałych lub wartości niematerialnych i prawnych wchodzących w skład Nieruchomości 3?
2014.05.21 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-180/14-2/AG
∟dotycząca podatku dochodowego od osób prawnych w zakresie skutków podatkowych przejęcia długu.
2014.05.21 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-176/14-2/AG
∟1. Czy wskutek zawarcia opisanej w Wariancie 1 transakcji, otrzymanie części ceny sprzedaży za Nieruchomość 1 poprzez przejęcie Długu 1 przez Nabywcę nie spowoduje powstania dodatkowego przychodu u Wnioskodawcy, stosownie do posiadanego udziału w zyskach Spółki komandytowej, z innego tytułu niż przychód ze sprzedaży Nieruchomości 1?
2. Czy wskutek zawarcia opisanej w Wariancie I transakcji, jedynym przychodem dla Wnioskodawcy, stosownie do posiadanego udziału w zyskach Spółki komandytowej, będzie cena, jaką Nabywca będzie zobowiązany zapłacić w zamian za przeniesienie własności Nieruchomości 1?
3. Czy wskutek zawarcia opisanej w Wariancie II transakcji, otrzymanie części ceny sprzedaży za Nieruchomość 2 poprzez przejęcie Długu 2 przez Nabywcę nie spowoduje powstania dodatkowego przychodu u Wnioskodawcy, stosownie do posiadanego udziału w zyskach Spółki komandytowej, z innego tytułu niż przychód ze sprzedaży Nieruchomości 2?
4. Czy wskutek zawarcia opisanej w Wariancie II transakcji, jedynym przychodem dla Wnioskodawcy, stosownie do posiadanego udziału w zyskach Spółki komandytowej, będzie cena, jaką Nabywca będzie zobowiązany zapłacić w zamian za przeniesienie własności Nieruchomości 2?
5. Czy wskutek zawarcia opisanej w Wariancie III transakcji, przejęcie Długu 3 przez Nabywcę w zamian za wynagrodzenie w wysokości odpowiadającej wartości Długu 3 oraz odsetek naliczonych do dnia jego przejęcia będzie transakcją neutralną podatkowo dla Wnioskodawcy?
6. Czy wskutek zawarcia opisanej w Wariancie III transakcji, jedynym przychodem dla Wnioskodawcy, stosownie do posiadanego udziału w zyskach Spółki komandytowej, będzie cena jaką Nabywca będzie zobowiązany zapłacić w zamian za przeniesienie własności Nieruchomości 3?
2014.05.21 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-175/14-2/AG
∟Czy wskutek zawarcia opisanej w Wariancie 1 transakcji, otrzymanie części ceny sprzedaży za Nieruchomość 1 poprzez przejęcie Długu 1 przez Nabywcę nie spowoduje powstania dodatkowego przychodu u Wnioskodawcy, stosownie do posiadanego udziału w zyskach Spółki komandytowej, z innego tytułu niż przychód ze sprzedaży Nieruchomości 1?
Czy wskutek zawarcia opisanej w Wariancie I transakcji, jedynym przychodem dla Wnioskodawcy, stosownie do posiadanego udziału w zyskach Spółki komandytowej, będzie cena, jaką Nabywca będzie zobowiązany zapłacić w zamian za przeniesienie własności Nieruchomości 1?
Czy wskutek zawarcia opisanej w Wariancie II transakcji, otrzymanie części ceny sprzedaży za Nieruchomość 2 poprzez przejęcie Długu 2 przez Nabywcę nie spowoduje powstania dodatkowego przychodu u Wnioskodawcy, stosownie do posiadanego udziału w zyskach Spółki komandytowej, z innego tytułu niż przychód ze sprzedaży Nieruchomości 2?
Czy wskutek zawarcia opisanej w Wariancie II transakcji, jedynym przychodem dla Wnioskodawcy, stosownie do posiadanego udziału w zyskach Spółki komandytowej, będzie cena, jaką Nabywca będzie zobowiązany zapłacić w zamian za przeniesienie własności Nieruchomości 2?
Czy wskutek zawarcia opisanej w Wariancie III transakcji, przejęcie Długu 3 przez Nabywcę w zamian za wynagrodzenie w wysokości odpowiadającej wartości Długu 3 oraz odsetek naliczonych do dnia jego przejęcia będzie transakcją neutralną podatkowo dla Wnioskodawcy?
Czy wskutek zawarcia opisanej w Wariancie III transakcji, jedynym przychodem dla Wnioskodawcy, stosownie do posiadanego udziału w zyskach Spółki komandytowej, będzie cena jaką Nabywca będzie zobowiązany zapłacić w zamian za przeniesienie własności Nieruchomości 3?
2014.05.21 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-109/14-5/EK
∟Podatek dochodowy od osób prawnych w zakresie powstania przychodu podatkowego w związku z podziałem Spółki przez wydzielenie.
2014.05.21 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-104/14-2/EK
∟Podatek dochodowy od osób prawnych w zakresie potwierdzenia czy w momencie odsprzedaży sztuk trzody chlewnej zakupionych od Producenta Spółka ma prawo rozpoznać w kalkulacji należnej zaliczki na podatek dochodowy za dany miesiąc koszt uzyskania przychodów równy cenie zakupu tej trzody w sytuacji, gdy Spółka nie otrzymała faktury od Producenta, a w księgach rachunkowych wydatek ten został ujęty w danym miesiącu jako koszt w korespondencji ze zobowiązaniem na podstawie wewnętrznego dowodu księgowego oraz czy Spółka ma prawo, analogicznie jak w pytaniu nr 1, rozpoznać koszt uzyskania przychodów w zeznaniu rocznym deklarując podatek za dany rok podatkowy, jeśli nie otrzyma faktury od Producenta do czasu upływu terminu na złożenie zeznania o wysokości dochodu (straty) osiągniętego w tym roku podatkowym.
2014.05.19 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-100/14-2/EK
∟Podatek dochodowy od osób prawnych w zakresie skutków podatkowych wniesienia wkładu niepieniężnego w postaci Jednostki do spółki kapitałowej.
2014.05.16 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-239/14-2/AJ
∟Czy z tytułu wpłaty przez Wnioskodawcę Papierami Wartościowymi wyemitowanymi przez SCSP za certyfikaty inwestycyjne emitowane przez FIZAN po stronie Wnioskodawcy powstanie przychód podlegający w Polsce opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych ?
2014.05.16 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-188/14-4/MC
∟Wnioskodawca, działając jako osoba planująca utworzenie spółki w rozumieniu art. 14n § 1 pkt 1 Ordynacji niniejszym zadaje następujące pytanie czy w związku z planowanym dobrowolnym umorzeniem udziałów własnych bez wynagrodzenia, za zgodą udziałowca, którego udziały są umarzane, po stronie Spółki powstanie przychod podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych?
2014.05.16 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-185/14-4/MC
∟Wnioskodawca, działając jako osoba planująca utworzenie spółki w rozumieniu art. 14n § 1 pkt 1 Ordynacji niniejszym zadaje następujące pytanie czy w związku z planowanym dobrowolnym umorzeniem udziałów własnych bez wynagrodzenia za zgodą udziałowca którego udziały są umarzane po stronie Spółki powstanie przychod podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych?
2014.05.16 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB4/423-116/14-2/ŁM
∟Podatek dochodowy od osób prawnych w zakresie opodatkowania otrzymanych w wyniku likwidacji Spółki jawnej środków pieniężnych.
2014.05.16 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB4/423-112/14-2/DS
∟Podatek dochodowy od osób prawnych w zakresie opodatkowania otrzymanych w wyniku likwidacji Spółki komandytowej środków pieniężnych.
2014.05.16 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-70/14-2/EK
∟Podatek dochodowy od osób prawnych w zakresie powstania przychodu podatkowego w związku z otrzymaniem udziałów.
2014.05.16 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPBI/2/423-213/14/AK
∟Czy w związku z objęciem udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym Spółki mającej osobowość prawną z siedzibą na Cyprze w zamian za wkład niepieniężny o wartości przekraczającej wartość nominalną obejmowanych w zamian udziałów, przychodem Wnioskodawcy będzie wartość nominalna obejmowanych udziałów, a organ podatkowy lub organ kontroli skarbowej nie będzie miał podstaw do określenia go w innej wysokości?
2014.05.15 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-172/14-2/EŻ
∟Czy do rozważanej operacji połączenia znajdzie zastosowanie art. 10 ust. 2 pkt 1 ustawy o pdop, przewidujący, iż „(…) dla spółki przejmującej lub nowo zawiązanej nie stanowi dochodu, o którym mowa w ust. 1, nadwyżka wartości otrzymanego przez spółkę przejmującą lub nowo zawiązaną majątku spółki przejmowanej lub dzielonej ponad nominalną wartość udziałów (akcji) przyznanych udziałowcom (akcjonariuszom) spółki przejmowanej lub dzielonej (…)” i w rezultacie, w wyniku przeprowadzonego połączenia dla Wnioskodawcy nie powstanie przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych?
2014.05.15 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-72/14-2/PR
∟Czy wniesienie przez Wnioskodawcę wkładu pieniężnego i objęcie udziałów (akcji) w podwyższonym kapitale zakładowym Spółki kapitałowej będzie transakcją neutralną na gruncie ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, tj. nie spowoduje powstania przychodu pod legającego opodatkowaniu po stronie Wnioskodawcy?
2014.05.15 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-66/14-5/EK
∟1. Czy począwszy od dnia 12 czerwca 2013 r. Wnioskodawca może zaliczać do kosztów uzyskania przychodów odpisy aktualizujące wartość należności z tytułu udzielonych kredytów i pożyczek, których nieściągalność została uprawdopodobniona?2. Czy zaliczeniu do kosztów uzyskania przychodów podlegają odpisy aktualizujące wartość należności z tytułu udzielonych kredytów i pożyczek, których nieściągalność została uprawdopodobniona, wyłącznie w części w jakiej dotyczą należności głównej (kapitału) udzielonego kredytu lub pożyczki?3. W którym momencie Wnioskodawca może zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów wartość odpisów aktualizujących wartość należności z tytułu udzielonych kredytów i pożyczek, których nieściągalność została uprawdopodobniona?4. W jaki sposób postępować należy z rozwiązywanymi odpisami aktualizującymi wartość należności, które tylko w części stanowiły koszt uzyskania przychodów na podstawie art. 16 ust. 1 pkt 26b ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, w części zaś zostały zawiązane przed wejściem w życie wskazanego przepisu i nie podlegały zaliczeniu do kosztów uzyskania przychodów?
2014.05.15 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-66/14-4/EK
∟1. Czy począwszy od dnia 12 czerwca 2013 r. Wnioskodawca może zaliczać do kosztów uzyskania przychodów odpisy aktualizujące wartość należności z tytułu udzielonych kredytów i pożyczek, których nieściągalność została uprawdopodobniona?2. Czy zaliczeniu do kosztów uzyskania przychodów podlegają odpisy aktualizujące wartość należności z tytułu udzielonych kredytów i pożyczek, których nieściągalność została uprawdopodobniona, wyłącznie w części w jakiej dotyczą należności głównej (kapitału) udzielonego kredytu lub pożyczki?3. W którym momencie Wnioskodawca może zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów wartość odpisów aktualizujących wartość należności z tytułu udzielonych kredytów i pożyczek, których nieściągalność została uprawdopodobniona?4. W jaki sposób postępować należy z rozwiązywanymi odpisami aktualizującymi wartość należności, które tylko w części stanowiły koszt uzyskania przychodów na podstawie art. 16 ust. 1 pkt 26b ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, w części zaś zostały zawiązane przed wejściem w życie wskazanego przepisu i nie podlegały zaliczeniu do kosztów uzyskania przychodów?
2014.05.15 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-66/14-3/EK
∟1. Czy począwszy od dnia 12 czerwca 2013 r. Wnioskodawca może zaliczać do kosztów uzyskania przychodów odpisy aktualizujące wartość należności z tytułu udzielonych kredytów i pożyczek, których nieściągalność została uprawdopodobniona?2. Czy zaliczeniu do kosztów uzyskania przychodów podlegają odpisy aktualizujące wartość należności z tytułu udzielonych kredytów i pożyczek, których nieściągalność została uprawdopodobniona, wyłącznie w części w jakiej dotyczą należności głównej (kapitału) udzielonego kredytu lub pożyczki?3. W którym momencie Wnioskodawca może zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów wartość odpisów aktualizujących wartość należności z tytułu udzielonych kredytów i pożyczek, których nieściągalność została uprawdopodobniona?4. W jaki sposób postępować należy z rozwiązywanymi odpisami aktualizującymi wartość należności, które tylko w części stanowiły koszt uzyskania przychodów na podstawie art. 16 ust. 1 pkt 26b ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, w części zaś zostały zawiązane przed wejściem w życie wskazanego przepisu i nie podlegały zaliczeniu do kosztów uzyskania przychodów?
2014.05.15 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-66/14-2/EK
∟1. Czy począwszy od dnia 12 czerwca 2013 r. Wnioskodawca może zaliczać do kosztów uzyskania przychodów odpisy aktualizujące wartość należności z tytułu udzielonych kredytów i pożyczek, których nieściągalność została uprawdopodobniona?2. Czy zaliczeniu do kosztów uzyskania przychodów podlegają odpisy aktualizujące wartość należności z tytułu udzielonych kredytów i pożyczek, których nieściągalność została uprawdopodobniona, wyłącznie w części w jakiej dotyczą należności głównej (kapitału) udzielonego kredytu lub pożyczki?3. W którym momencie Wnioskodawca może zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów wartość odpisów aktualizujących wartość należności z tytułu udzielonych kredytów i pożyczek, których nieściągalność została uprawdopodobniona?4. W jaki sposób postępować należy z rozwiązywanymi odpisami aktualizującymi wartość należności, które tylko w części stanowiły koszt uzyskania przychodów na podstawie art. 16 ust. 1 pkt 26b ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, w części zaś zostały zawiązane przed wejściem w życie wskazanego przepisu i nie podlegały zaliczeniu do kosztów uzyskania przychodów?
2014.05.14 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-59/14-2/EK
∟Czy po stronie SPÓŁKI nr 2 powstanie przychód w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych z tytułu otrzymania aportem udziałów w SPÓŁCE nr 1?
2014.05.12 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB4/423-104/14-2/ŁM
∟Podatek dochodowy od osób prawnych w zakresie ustalenia wartości przychodu z tytułu otrzymania majątku na skutek likwidacji Spółki Zagranicznej.
2014.05.09 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-57/14-2/EK
∟Podatek dochodowy od osób prawnych w zakresie powstania przychodu podatkowego z tytułu transakcji „wymiany udziałów”.
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.
epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.
Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.