Skorowidz tematyczny interpretacji
podatkowych

 

Podatek leśny → Przedmiot opodatkowania 3 / 442400  │  wszystkie tematy

1

2006.04.19 - Wójt Gminy Grybów - GF-0717/4/2006, IN-224-19/06
     ∟ Jak należy opodatkowawać grunty leśne w przypadku ich wynajmu?

2005.08.02 - Prezydent Miasta Stalowej Woli - BF VIb 3110/117/2005
     ∟ Czy podlegają opodatkowaniu podatkiem od nieruchomości grunty będącyce w posiadaniu przedsiębiorcy sklasyfikowane w ewidencji gruntów jako las (Ls), na których nie jest prowadzona działalność gospodarcza?

2005.05.04 - Burmistrz Miasta Leżajska - UG.RPiO.3111/3-1.1/05
     ∟ Podatnik zakupił działkę z zamiarem przeznaczenia jej na działalność rolniczą. Przedmiotem działalności podatnika są między innymi uprawy rolne, warzywnictwo, ogrodnictwo. Grunt ten nigdy nie został przeznaczony pod działalność gospodarczą, obecny stan działki to teren zakrzewiony, ugór. Czy grunt ten podlega opodatkowaniu podatkiem rolnym?

1Ok. 95% interpretacji zawartych w bazie epodatnik.pl zostało przyporządkowanych do wyżej wymienionych kategorii tematycznych.

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj bezpłatnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj