Interpretacje do przepisu
art. 4a ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych

 

Wybierz przepis

art. ust. pkt lit.

Wybór obejmuje dokładnie wskazany przepis, np. art.5 nie obejmie art.5 ust.1 pkt 1


1174/481753 - interpretacji podatkowych do przepisu art. 4a ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych

23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

2014.10.03 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-701/14-2/JBB
     ∟CIT - w zakresie konsekwencji podatkowych związanych z wniesieniem do SKA wkładu niepieniężnego w postaci Znaków Towarowych, a następnie sprzedaży przez SKA tych Znaków Towarowych.

2014.09.08 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-616/14-2/MK
     ∟Czy planowana transakcja aportu przez Spółkę do AF - w ramach Etapu 3 reorganizacji (opisanego powyżej w niniejszym wniosku) - nie będzie skutkować powstaniem przychodu podatkowego w podatku dochodowym od osób prawnych po stronie Wnioskodawcy jako komplementariusza Spółki (wnoszącej raport)?

2014.09.05 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-596/14-2/MK
     ∟Czy planowana transakcja aportu przez Spółkę do AF - w ramach Etapu 3 reorganizacji (opisanego powyżej w niniejszym wniosku) nie będzie skutkować powstaniem przychodu podatkowego w podatku dochodowym od osób prawnych po stronie Wnioskodawcy jako komandytariusza Spółki (wnoszącej raport)?

2014.08.29 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPBI/2/423-791/14/JD
     ∟Czy wskazany w opisie zdarzenia przyszłego zespół wszystkich możliwych do przeniesienia składników majątkowych Zbywcy (a więc z wyłączeniem tylko zobowiązań niezbywalnych z mocy prawa i środków finansowych niezbędnych w celu ich zaspokojenia) stanowi przedsiębiorstwo, a w razie jego wniesienia przez Zbywcę w formie wkładu niepieniężnego do Spółki, jego wartość nie będzie stanowić dla Spółki przychodu podatkowego na podstawie art. 12 ust. 4 pkt 4 i 11 ustawy o CIT? (pytanie oznaczone we wniosku nr 1) Czy opisany w pytaniu l zespół składników majątkowych, ale z wyłączeniem posiadanych przez Zbywcę akcji innej spółki stanowić będzie nadal przedsiębiorstwo (albo też będzie stanowić jego zorganizowaną część), a w razie jego wniesienia przez Zbywcę w formie wkładu niepieniężnego do Spółki, jego wartość nie będzie stanowić dla Spółki przychodu podatkowego na podstawie art. 12 ust. 4 pkt 4 i 11 ustawy o CIT? (pytanie oznaczone we wniosku nr 2)

2014.08.29 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPBI/2/423-680/14/JD
     ∟Czy wskazany w opisie zdarzenia przyszłego zespół wszystkich możliwych do przeniesienia składników majątkowych Zbywcy (a więc z wyłączeniem tylko zobowiązań niezbywalnych z mocy prawa i środków finansowych niezbędnych w celu ich zaspokojenia) stanowi przedsiębiorstwo, a w razie jego wniesienia przez Zbywcę w formie wkładu niepieniężnego do Spółki, jego wartość nie będzie stanowić dla Spółki przychodu podatkowego na podstawie art. 12 ust. 4 pkt 4 i 11 ustawy o CIT? (pytanie oznaczone we wniosku nr 1) Czy opisany w pytaniu l zespół składników majątkowych, ale z wyłączeniem posiadanych przez Zbywcę akcji innej spółki stanowić będzie nadal przedsiębiorstwo (albo też będzie stanowić jego zorganizowaną część), a w razie jego wniesienia przez Zbywcę w formie wkładu niepieniężnego do Spółki, jego wartość nie będzie stanowić dla Spółki przychodu podatkowego na podstawie art. 12 ust. 4 pkt 4 i 11 ustawy o CIT? (pytanie oznaczone we wniosku nr 2)

2014.08.27 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-534/14-2/MK
     ∟Należy uznać za prawidłowe stanowisko Wnioskodawcy, że wskazany w opisie zdarzenia przyszłego zespół składników majątkowych jaki Spółka otrzyma w ramach aportu (a więc z wyłączeniem tylko zobowiązań niezbywalnych z mocy prawa i środków finansowych niezbędnych w celu ich zaspokojenia oraz posiadanych przez Zbywcę akcji w innej spółce, które nie będą wykorzystywane w działalności gospodarczej Spółki i które są niezwiązane z głównym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa Zbywcy) stanowi przedsiębiorstwo. Jednocześnie wartość wkładu niepieniężnego, jaki Spółka otrzyma od Zbywcy, która zostanie alokowana na jej kapitał zakładowy (częściowa albo w całości) lub na kapitał zapasowy (częściowo) nie będzie stanowić przychodu podatkowego Spółki na podstawie art. 12 ust. 4 pkt 4 i 11 updop.

2014.08.21 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-535/14-2/MK
     ∟Czy wskazany w opisie zdarzenia przyszłego zespół wszystkich możliwych do przeniesienia składników majątkowych Spółki (a więc z wyłączeniem tylko zobowiązań niezbywalnych z mocy prawa i środków finansowych niezbędnych w celu ich zaspokojenia) stanowi przedsiębiorstwo, a zatem objęcie przez Spółkę udziałów (akcji) w kapitale zakładowym Nabywcy w wyniku wniesienia przez Spółkę aportu tego zespołu składników majątkowych do Nabywcy, nie będzie podlegać dla Spółki opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych? Czy opisany w pytaniu 1 zespół składników majątkowych, ale z wyłączeniem posiadanych przez Spółkę akcji innej spółki stanowić będzie nadal przedsiębiorstwo (albo też będzie stanowić jego zorganizowaną część), a zatem objęcie przez Spółkę udziałów (akcji) w kapitale Nabywcy w wyniku wniesienia przez Spółkę aportu tego zespołu składników majątkowych do Nabywcy, nie będzie podlegać opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych dla Spółki?

2014.08.12 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPP1/443-655/14-2/AS
     ∟aport przedsiębiorstwa

2014.08.07 - Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy - ITPB3/423-251a/14/DK
     ∟1) Czy zbycie Oddziału (będącego zorganizowaną częścią przedsiębiorstwa Wnioskodawcy czyli zespołem aktywów i zobowiązań) w drodze aportu (wkładu) na pokrycie kapitału zakładowego spółki kapitałowej lub spółki komandytowo-akcyjnej (będącej podatnikiem podatku dochodowego od osób prawnych odpowiednio do przepisu art. 1 ust. 3 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych), będzie podlegało opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych po stronie Wnioskodawcy na datę zbycia Oddziału/rejestracji podwyższenia kapitału zakładowego spółki/wydania dokumentów akcji w przypadku warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego? W szczególności czy wartość nominalna udziałów (akcji) obejmowanych przez Wnioskodawcę w zamian za Oddział wnoszony w drodze aportu na pokrycie kapitału zakładowego będzie stanowić dla Wnioskodawcy przychód, lub czy powstanie jakiś inny dochód? 2) Czy zbycie Oddziału (będącego zorganizowaną częścią przedsiębiorstwa Wnioskodawcy czyli zespołem aktywów i zobowiązań) w drodze aportu (wkładu) na pokrycie kapitału zakładowego spółki komandytowo-akcyjnej nie będącej podatnikiem podatku dochodowego od osób prawnych odpowiednio do przepisu art. 4 ust. 1 i ust. 2 Ustawy Nowelizującej, będzie podlegało opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych po stronie Wnioskodawcy na datę zbycia Oddziału/rejestracji podwyższenia kapitału zakładowego spółki komandytowo-akcyjnej/wydania dokumentów akcji spółki komandytowo-akcyjnej w przypadku warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego? W szczególności czy wartość nominalna udziałów (akcji) obejmowanych przez Wnioskodawcę w zamian za Oddział wnoszony w drodze aportu na pokrycie kapitału zakładowego będzie stanowić dla Wnioskodawcy przychód, lub czy powstanie jakiś inny dochód?

2014.07.15 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB4/423-206/14-4/MC
     ∟1. Czy na dzień przekształcenia Spółki z o.o. po stronie Wnioskodawcy powstanie obowiązek podatkowy, o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 8 ustawy o CIT, w związku z przeniesieniem środków zgromadzonych na kapitale zapasowym Spółki z o.o. do kapitału własnego spółki komandytowej, powstałej w wyniku przekształcenia? 2. Czy na dzień przekształcenia Spółki z o.o. po stronie Wnioskodawcy powstanie obowiązek podatkowy, o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 8 ustawy o CIT, w związku z przeniesieniem kapitału zapasowego Spółki z o.o., w części będącego odpowiednikiem zysku powstałego w roku obrotowym, w którym nastąpi przekształcenie, do kapitału własnego spółki komandytowej, powstałej w wyniku przekształcenia, jeśli podział tego zysku zostanie wyłączony spod kompetencji zwyczajnego zgromadzenia wspólników, a o jego przeznaczeniu zdecyduje umowa spółki?

2014.07.10 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB4/423-200/14-4/ŁM
     ∟Podatek dochodowy od osób prawnych w zakresie uznania pozaumownych relacji z klientami za koszty uzyskania przychodów.

2014.07.09 - Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach - IBPBI/2/423-424/14/PC
     ∟Czy Spółka poprawnie kwalifikuje następujące wydatki inwestycyjne: - usług doradcze dotyczące znalezienia dostawcy linii, współpracy przy zdobywaniu ofert i ich negocjowaniu oraz pomocy przy podpisaniu umowy oraz wszelkich porozumień, - przygotowanie analizy rynku taśm opakowaniowych w kontekście przeprowadzanej inwestycji (analiza produktu, konkurencji, strategii marketingowej, kosztów inwestycji i szacowanie stopy zwrotu), - usługi doradcze przy uruchomieniu linii świadczonych przez specjalistę z wdrażanej technologii oraz wydatki na szkolenia pracowników obsługujących nową linię, jako zwiększające wartość początkową środka trwałego - nowej linii technologicznej - wytworzonego w ramach prowadzonej inwestycji, w świetle art. 16g ust. 4 ustawy z dnia z 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych?

2014.07.08 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB4/423-201/14-2/MC
     ∟Koszty uzyskania przychodów.

2014.06.11 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-284/14-4/KS
     ∟Czy na podstawie art. 4a pkt 12, art. 26 ust. 1, art. 26 ust. 1d Ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, z późn. zm., zwana w dalszej części: Ustawą o CIT), za prawidłowy dokument, potwierdzający prawo Spółki do zastosowania obniżonej stawki podatku (lub brak opodatkowania) na podstawie umów o unikaniu podwójnego opodatkowania, można uznać certyfikat rezydencji, który: 1) został wydany na czas nieokreślony/określony (czyli taki, który wskazuje termin jego ważności), 2) został przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego w oparciu o certyfikat rezydencji przesłany drogą elektroniczną?

2014.05.16 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-174/14-2/IŚ
     ∟Otrzymanie od udziałowca wkładu niepieniężnego w postaci składników majątkowych przedsiębiorstwa a przychody, możliwość kontynuacji amortyzacji i rozpoznania kosztów uzyskania przychodów w równowartości składników majątku nie stanowiących środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych.

2014.05.07 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-123/14-4/MK
     ∟Czy opisany w zdarzeniu przyszłym zespół składników materialnych i niematerialnych tworzących Dział Nieruchomości Spółki będzie uznany dla celów ustalenia skutków podatkowych podziału Spółki za zorganizowaną część przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 4a pkt 4 Ustawy CIT? Czy opisany w zdarzeniu przyszłym zespół składników materialnych i niematerialnych tworzących Dział Operacyjny Spółki (czyli dział, zespół składników, który pozostanie i nadal będzie funkcjonował w Spółce po dokonaniu jej podziału) będzie uznany dla celów ustalania skutków podatkowych podziału Spółki za zorganizowaną część przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 4a pkt 4 Ustawy CIT? Czy opisany w zdarzeniu przyszłym podział Spółki i związane z nim przeniesienie na Nową Spółkę zespołu składników materialnych i niematerialnych tworzących Dział Nieruchomości spowoduje konieczność rozpoznania przez Spółkę przychodów podatkowych w rozumieniu Ustawy CIT?

2014.05.07 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-125/14-4/MK
     ∟Pojęcie zorganizowanej części przedsiębiorstwa nie może obejmować dowolnej części danego przedsiębiorstwa, lecz tylko tę część, która spełnia wszystkie kryteria wskazane w art. 4a pkt 4 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. O tym czy doszło do wyodrębnienia zorganizowanej części przedsiębiorstwa decyduje pełen zakres aportowanego majątku, praw i zobowiązań. Wyodrębnienie to musi dotyczyć zorganizowanej części przedsiębiorstwa jako całości, a nie tylko niektórych jej składników, nawet o znacznej wartości. Podsumowując, należy uznać za prawidłowe stanowisko Wnioskodawcy, że zarówno zespół składników materialnych i niematerialnych składający się na Dział Operacyjny jak i na Dział Nieruchomości będzie stanowił zorganizowaną część przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 4a pkt 4 updop, tj. będzie stanowił organizacyjnie i finansowo wyodrębniony w istniejącym przedsiębiorstwie zespół składników materialnych i niematerialnych, w tym zobowiązania, przeznaczonych do realizacji określonych zadań gospodarczych, który zarazem mógłby stanowić niezależne przedsiębiorstwo samodzielnie realizujące te zadania.

2014.05.07 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-124/14-4/MK
     ∟Pojęcie zorganizowanej części przedsiębiorstwa nie może obejmować dowolnej części danego przedsiębiorstwa, lecz tylko tę część, która spełnia wszystkie kryteria wskazane w art. 4a pkt 4 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. O tym czy doszło do wyodrębnienia zorganizowanej części przedsiębiorstwa decyduje pełen zakres aportowanego majątku, praw i zobowiązań. Wyodrębnienie to musi dotyczyć zorganizowanej części przedsiębiorstwa jako całości, a nie tylko niektórych jej składników, nawet o znacznej wartości. Podsumowując, należy uznać za prawidłowe stanowisko Wnioskodawcy, że zarówno zespół składników materialnych i niematerialnych składający się na Dział Operacyjny jak i na Dział Nieruchomości będzie stanowił zorganizowaną część przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 4a pkt 4 updop, tj. będzie stanowił organizacyjnie i finansowo wyodrębniony w istniejącym przedsiębiorstwie zespół składników materialnych i niematerialnych, w tym zobowiązania, przeznaczonych do realizacji określonych zadań gospodarczych, który zarazem mógłby stanowić niezależne przedsiębiorstwo samodzielnie realizujące te zadania.

2014.05.07 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-126/14-4/MK
     ∟Pojęcie zorganizowanej części przedsiębiorstwa nie może obejmować dowolnej części danego przedsiębiorstwa, lecz tylko tę część, która spełnia wszystkie kryteria wskazane w art. 4a pkt 4 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. O tym czy doszło do wyodrębnienia zorganizowanej części przedsiębiorstwa decyduje pełen zakres aportowanego majątku, praw i zobowiązań. Wyodrębnienie to musi dotyczyć zorganizowanej części przedsiębiorstwa jako całości, a nie tylko niektórych jej składników, nawet o znacznej wartości. Podsumowując, należy uznać za prawidłowe stanowisko Wnioskodawcy, że zarówno zespół składników materialnych i niematerialnych składający się na Dział Operacyjny jak i na Dział Nieruchomości będzie stanowił zorganizowaną część przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 4a pkt 4 updop, tj. będzie stanowił organizacyjnie i finansowo wyodrębniony w istniejącym przedsiębiorstwie zespół składników materialnych i niematerialnych, w tym zobowiązania, przeznaczonych do realizacji określonych zadań gospodarczych, który zarazem mógłby stanowić niezależne przedsiębiorstwo samodzielnie realizujące te zadania.

2014.05.07 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB5/423-127/14-4/MK
     ∟Pojęcie zorganizowanej części przedsiębiorstwa nie może obejmować dowolnej części danego przedsiębiorstwa, lecz tylko tę część, która spełnia wszystkie kryteria wskazane w art. 4a pkt 4 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. O tym czy doszło do wyodrębnienia zorganizowanej części przedsiębiorstwa decyduje pełen zakres aportowanego majątku, praw i zobowiązań. Wyodrębnienie to musi dotyczyć zorganizowanej części przedsiębiorstwa jako całości, a nie tylko niektórych jej składników, nawet o znacznej wartości. Podsumowując, należy uznać za prawidłowe stanowisko Wnioskodawcy, że zarówno zespół składników materialnych i niematerialnych składający się na Dział Operacyjny jak i na Dział Nieruchomości będzie stanowił zorganizowaną część przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 4a pkt 4 updop, tj. będzie stanowił organizacyjnie i finansowo wyodrębniony w istniejącym przedsiębiorstwie zespół składników materialnych i niematerialnych, w tym zobowiązania, przeznaczonych do realizacji określonych zadań gospodarczych, który zarazem mógłby stanowić niezależne przedsiębiorstwo samodzielnie realizujące te zadania.

2014.03.26 - Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu - ILPB3/423-75/14-4/PR
     ∟Podatek dochodowy od osób prawnych w zakresie obowiązków płatnika w związku z wypłatą dywidendy.

2014.03.14 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-1045/13-2/KK
     ∟wniosek o udzielenie pisemnej interpretacji przepisów prawa podatkowego dotyczącej podatku dochodowego od osób prawnych w zakresie momentu zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wydatków ponoszonych na inwestycję w związku ze zmianą przeznaczenia tej inwestycji.

2014.03.14 - Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie - IPPB3/423-1046/13-2/KK
     ∟W jaki sposób i kiedy należy zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów Wydatki Wspólne w związku ze zmianą przeznaczenia Inwestycji (z biurowo-mieszkalnego na handlowo-biurowy)?

2014.03.11 - Dyrektor Izby Skarbowej w Łodzi - IPTPB3/423-497/13-2/GG
     ∟1. Czy zorganizowany zespół składników materialnych i niematerialnych, w tym zobowiązań oraz pracowników stanowiący Oddział Sprzedaży Wnioskodawcy stanowi zorganizowaną część przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 4a pkt 4 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych?2. Czy wniesienie przez Wnioskodawcę aportem wyodrębnionej jednostki organizacyjnej Oddziału Sprzedaży (opisanej w niniejszym wniosku) skutkuje osiągnięciem przez Wnioskodawcę przychodu, o którym mowa w art. 12 ust. 1 pkt 7 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych?

2014.03.11 - Dyrektor Izby Skarbowej w Łodzi - IPTPB3/423-497/13-3/GG
     ∟1. Czy zorganizowany zespół składników materialnych i niematerialnych, w tym zobowiązań oraz pracowników stanowiący Oddział Sprzedaży Wnioskodawcy stanowi zorganizowaną część przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 4a pkt 4 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych?2. Czy wniesienie przez Wnioskodawcę aportem wyodrębnionej jednostki organizacyjnej Oddziału Sprzedaży (opisanej w niniejszym wniosku) skutkuje osiągnięciem przez Wnioskodawcę przychodu, o którym mowa w art. 12 ust. 1 pkt 7 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych?

2014.02.20 - Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy - ITPP2/443-1354/13/AK
     ∟Wyłączenie z opodatkowania czynności zbycia składników przedsiębiorstwa oraz brak obowiązku dokonywania korekty odliczonego podatku.

2014.01.31 - Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy - ITPB4/423-152a/13/AM
     ∟Czy uzyskanie (otrzymanie) przez Wnioskodawcę w wyniku likwidacji (rozwiązania) Spółki Jawnej środków pieniężnych oraz wymienionych w opisie zdarzenia przyszłego składników majątkowych oznaczać będzie osiągnięcie przez Wnioskodawcę przychodu lub dochodu podatkowego podlegającego opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych?

2014.01.10 - Dyrektor Izby Skarbowej w Łodzi - IPTPB3/423-383/13-4/IR
     ∟1. Czy Spółka poprawnie kwalifikuje wskazane wydatki jako zwiększające wartość początkową środków trwałych wytworzonych w ramach realizowanego Projektu, w świetle art. 16g ust. 1 pkt 2 PDOP oraz art. 16g ust. 4 PDOP, art. 4a pkt 1 PDOP?2. Czy Spółka poprawnie kwalifikuje wskazane wydatki jako koszty pośrednie prowadzonej działalności i odnosi je w ciężar kosztów podatkowych we właściwym okresie, w świetle art. 15 ust. 1 i art. 15 ust. 4d PDOP?

2014.01.10 - Dyrektor Izby Skarbowej w Łodzi - IPTPB3/423-383/13-5/IR
     ∟1. Czy Spółka poprawnie kwalifikuje wskazane wydatki jako zwiększające wartość początkową środków trwałych wytworzonych w ramach realizowanego Projektu, w świetle art. 16g ust. 1 pkt 2 PDOP oraz art. 16g ust. 4 PDOP, art. 4a pkt 1 PDOP?2. Czy Spółka poprawnie kwalifikuje wskazane wydatki jako koszty pośrednie prowadzonej działalności i odnosi je w ciężar kosztów podatkowych we właściwym okresie, w świetle art. 15 ust. 1 i art. 15 ust. 4d PDOP?

2013.12.06 - Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy - ITPB4/423-133/13/TK
     ∟Czy uzyskanie (otrzymanie) przez Wnioskodawcę w wyniku likwidacji (rozwiązania) spółki jawnej środków pieniężnych oraz wymienionych w opisie zdarzenia przyszłego składników majątkowych oznaczać będzie osiągnięcie przez Wnioskodawcę przychodu lub dochodu podatkowego podlegającego opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych?

23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

Dołącz do zarejestrowanych użytkowników i korzystaj wygodnie z epodatnik.pl.   Rejestracja jest prosta, szybka i bezpłatna.

Reklama

Przejrzyj zasięgi serwisu epodatnik.pl od dnia jego uruchomienia. Zobacz profil przeciętnego użytkownika serwisu. Sprawdź szczegółowe dane naszej bazy mailingowej. Poznaj dostępne formy reklamy: display, mailing, artykuły sponsorowane, patronaty, reklama w aktywnych formularzach excel.

czytaj

O nas

epodatnik.pl to źródło aktualnej i rzetelnej informacji podatkowej. epodatnik.pl to jednak przede wszystkim źródło niezależne. Niezależne w poglądach od aparatu skarbowego, od wymiaru sprawiedliwości, od inwestorów kapitałowych, od prasowego mainstreamu.

czytaj

Regulamin

Publikacje mają charakter informacyjny. Wydawca dołoży starań, aby informacje prezentowane w serwisie były rzetelne i aktualne. Treści prezentowane w serwisie stanowią wyraz przekonań autorów publikacji, a nie źródło prawa czy urzędowo obowiązujących jego interpretacji.

czytaj